VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tarptautinis Erasmus+ projektas
17259
post-template-default,single,single-post,postid-17259,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tarptautinis Erasmus+ projektas

Tarptautinis Erasmus+ projektas

,,ERASMUS+” KA229  projektas “Click on e-CLIL‘‘

Projekto pavadinimas: Click on e-CLIL’’

Projekto tipas: ,,Erasmus+‘‘ programos 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus mokyklų mainų partnerystės (KA229) projektas. Projektas remiamas ES lėšomis (80 % pradėjus projektą, 20  % – pateikus galutinę ataskaitą).

Projekto partneriai:

  1. Liceul Technologic ‘’Octavian Goga’’ Jibou, Rumunija (koordinuojanti šalis);
  2. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija, Lietuva;
  3. CEIP Santa Maria del Mar, Ispanija;
  4. Agrupamento de Escolas do Barreiro, Portugalija.

Projekto tikslinė grupė: 10-14 metų moksleiviai.

Projekto trukmė: dveji metai (2019-09-01 – 2021-08-31). Pratęstas iki 2022-08-31.

Projekto veiklą Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje koordinuoja anglų kalbos vyr. mokytoja Žana Šunina.

Projekto tikslai: sujungti skirtingų Europos šalių patirtį ir žinias tam, kad būtų sukurta dalyko ir kalbos integruoto mokymo(-si) (CLIL) medžiaga, tobulinti komunikavimo anglų kalba įgūdžius, didinti vaikų motyvaciją mokytis. Įvairios projekto veiklos (integruotos pamokos, IT taikymas, mokytojų ir mokinių mobilumai, mokinių bendravimas ir bendradarbiavimas su bendraamžiais iš kitų šalių eTwinning portale ir kt.) motyvuos moksleivius domėtis užsienio kalbomis, kitų šalių kultūra, papročiais ir tradicijomis, skatins kūrybiškumą, kritinį mąstymą ir bendradarbiavimą.

Galutinis produktas

,,Erasmus+‘‘ KA229 mokyklų mainų partnerysčių projektui ‘‘Click on e-CLIL‘‘ einant į pabaigą, skubame dalintis  galutiniu projekto produktu – knyga. Joje yra surinkti projekto metu organizuotų dalyko ir anglų kalbos integruoto mokymo pamokų planai bei tėvų įtraukimo į mokyklos gyvenimą užsiėmimų aprašymai.

Knygos elektroninę versiją rasite paspaudę šią nuorodą: https://www.docdroid.net/PHvDQ1s/ebook-pdf

Atspausdintą šio leidinio versiją galima rasti Lazdynų bibliotekoje.

Projekto internetinis puslapis:

 https://clickoneclilerasmus.wordpress.com/

Projekto Facebook puslapis:

https://www.facebook.com/clickoneclil/

 

 

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.