VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pamoka be sienų
20646
post-template-default,single,single-post,postid-20646,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pamoka be sienų

Pamoka be sienų

2022 m. kovo 21-25 dienomis vyko „Erasmus+“  mokyklų mainų partnerysčių projekto „Click on e- CLIL“ mokinių tarptautinis susitikimas Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje. Visą savaitę Ispanijos, Rumunijos ir Portugalijos mokiniai gyvai ir nuotoliu dalyvavo įvairiose CLIL (integruotose dalyko ir užsienio kalbos) pamokose, kurias organizavo Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos anglų kalbos mokytoja Žana Šunina ir mokyklos bendruomenė.

Pirmąją dieną susipažinę su projekto „Click on e-CLIL“ partneriais – rumunais, ispanais ir portugalais kartu mokėmės integruotose pamokose: istorijos, pilietiškumo, geografijos, gastronomijos, socialinių mokslų, dramos, dailės. CLIL pamokų metu mokiniai pristatė savo šalies žaidimus, aplankė Televizijos bokštą, su seimo nariu Algiu Strelčiūnu Lietuvos Respublikos Seime diskutavo apie demokratines vertybes. Lietuvos Didžiosios Kunigaikštystės valdovų rūmuose mokėsi XV-XVII a. Lietuvos istorijos. Projekto mokiniai CLIL geografijos pamokos metu susipažino su Trakų miestu, istorija. Vėliau edukacinių užsiėmimų metu liejo velykines žvakes, gamino ir ragavo kibinus. CLIL socialinių mokslų ir istorijos pamokų metu mokiniai tyrinėjo Vilniaus senamiestį, kuris įtrauktas į UNESCO paveldo sąrašą, Žaislų muziejuje galėjo palyginti pirmuosius Lietuvos vaikų žaislus su dabartiniais. CLIL dailės pamokos metu Nacionalinėje dailės galerijoje mokiniai susipažino su Lietuvos meno kaita. Įvairiose erdvėse vykusios pamokos praplėtė suvokimą apie mokymąsi, o pažintis su kitų šalių mokiniais ne tik patobulino anglų kalbos įgūdžius, bet ir leido geriau suprasti kultūrinius, istorinius skirtumus bei juos priimti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.