VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Darbo pasiūlymai

Darbo pasiūlymai

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija skelbia konkursą logopedo pareigybei (1 etatas, 28 savaitinės valandos).

Sudarome neterminuotą darbo sutartį nuo 2022-09-01

Darbo pobūdis:

Įvertinti kalbos raidos ypatumus, kalbos ir kitus komunikacijos sutrikimus, mokinių specialiuosius ugdymosi poreikius. Organizuoti pratybas vaikams, turintiems kalbos ir kitų komunikacijos sutrikimų, padedant jiems įveikti kalbos, kalbėjimo, rašomosios kalbos sutrikimus ir kai kuriuos mokymosi sunkumus.

Logopedo kvalifikacija

Darbo kompiuteriu įgūdžiai

Komunikabilumas, kūrybiškumas, iniciatyvumas, atsakingumas, gebėjimas dirbti komandoje

Dokumentai (CV, išsilavinimo dokumentai) priimami elektroniniu paštu:

rastine@sausio13.vilnius.lm.lt  Atrinkti kandidatai pokalbiui bus kviečiami asmeniškai.

Telefonas pasiteiravimui 8 (5) 2443529

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija skelbia konkursą specialiojo pedagogo pareigybei (1 etatas, 28 savaitinės valandos).

Sudarome neterminuotą darbo sutartį nuo 2022-09-01

Darbo pobūdis:

Atlikti mokinių specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimą, teikti specialiąją pedagoginę pagalbą mokiniams organizuojant individualias ir grupines pratybas; konsultuoti specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius mokinius, jų tėvus (globėjus, rūpintojus), mokytojus specialiosios pedagoginės pagalbos teikimo, ugdymo organizavimo klausimais; teikti metodinę pagalbą mokinio pažinimo, ugdymo bei jo organizavimo, įvairių specialiųjų pedagoginių problemų sprendimo klausimais, skleisti ir diegti specialiojo ugdymo naujoves; analizuoti PPT dokumentus, susijusius su specialiųjų poreikių turinčių mokinių ugdymu; rengti ir įgyvendinti projektus bei programas; tvarkyti ir pildyti darbo dokumentus.

Specialiojo pedagogo kvalifikacija

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija skelbia konkursą matematikos mokytojo
pareigybei (maždaug 0,4 etato, 12 savaitinių kontaktinių valandų).
Sudarome terminuotą darbo sutartį nuo 2022-09-01 iki 2023-06-30
Darbo pobūdis:
Matematikos mokymas 5 – ose klasėse (3 klasės po 4 savaitines kontaktines valandas),
bendradarbiavimas su tėvais, darbas komandoje.
Matematikos mokytojo kvalifikacija

Paragrafas