VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pasiekimai
15262
page-template-default,page,page-id-15262,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pasiekimai

Bendradarbiaujame

Mes didžiuojamės renginiais su kitomis bendruomenėmis

2018 m. spalio mėn. 5 b klasės mokinys Kajus  Malinauskas graikų – romėnų imtynių Lietuvos jaunių čempionate laimėjo III vietą.

2018 m. vasario mėn. 1c, 2 c, 3 c kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos šimtmečio paminėjimui skirtoje viktorinoje „Pažinkime Lietuvą kartu“ Vilniaus Verkių mokykloje – daugiafunkciniame centre. Berniukams puikiai sekėsi dirbti komandoje ir surinkti didžiausią taškų skaičių. (mokytojos Aurelija Vainoriūtė, Viktorija Macinkevic, Eglė Jakubkienė).

 

2018 m. gruodžio mėn. 1c, 2c, 3c kl. mokiniai su savo mokytojomis (Viktorija Macinkevic, Aurelija Vainoriūte, Eglė Jakubkiene) dalyvavo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje „Mano medis. Keturi metų laikai“. Mokiniai gavo padėkos raštus.

 

2017 m. gruodžio mėn. 3a klasė dalyvavo ir surengė labdaringą koncertą VŠĮ vaikų laikinosios globos namuose „Atsigręžk į vaikus“ (mokytoja Ilona Baltušnikienė).

 

2017 m. gruodžio mėn. 4 klasės mokinė Ugnė Petrauskaitė, 3 klasės mokinė Lina Ivanovaitė, 7 klasės mokinė Milda Baltušnikaitė dalyvavo Prakartėlių konkurse  Šv. Jono Bosko parapijoje (mokytoja Alvyda Kvedarienė).

 

2017 m. gruodžio mėn. 2b klasės mokiniai Vaiva Apanavičiūtė, Kajus Bao Ho Hoang,Orinta Vaitkevičiūtė ir 3 a klasės mokiniai Brigita Andrašiūnaitė, Lina Ivanovaitė, Roberta Varaniūtė  dalyvavo Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių darbų parodoje „Daiktai atgimsta per Kalėdas“.

 

2017 m. lapkričio mėn. 1c, 2 c, 3 c kl. mokiniai kartu su savo mokytojomis suorganizavo ir dalyvavo akcijoje „Gerumo pyragas“. Mokiniai kepė pyragus ir bendradarbiaudami su Maltiečių organizacija dalinosi savo pyragais su pagyvenusiais žmonėmis. (mokytojos Aurelija Vainoriūtė, Viktorija Macinkevic, Eglė Jakubkienė).

2018 m. spalio mėn. 5 b klasės mokinys Kajus  Malinauskas graikų – romėnų imtynių Lietuvos jaunių čempionate laimėjo III vietą.

2018 m. vasario mėn. 1c, 2 c, 3 c kl. mokiniai dalyvavo Lietuvos šimtmečio paminėjimui skirtoje viktorinoje „Pažinkime Lietuvą kartu“ Vilniaus Verkių mokykloje – daugiafunkciniame centre. Berniukams puikiai sekėsi dirbti komandoje ir surinkti didžiausią taškų skaičių. (mokytojos Aurelija Vainoriūtė, Viktorija Macinkevic, Eglė Jakubkienė).

 

2018 m. gruodžio mėn. 1c, 2c, 3c kl. mokiniai su savo mokytojomis (Viktorija Macinkevic, Aurelija Vainoriūte, Eglė Jakubkiene) dalyvavo Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos organizuojamoje kūrybinių darbų parodoje „Mano medis. Keturi metų laikai“. Mokiniai gavo padėkos raštus.

 

2017 m. gruodžio mėn. 3a klasė dalyvavo ir surengė labdaringą koncertą VŠĮ vaikų laikinosios globos namuose „Atsigręžk į vaikus“ (mokytoja Ilona Baltušnikienė).

 

2017 m. gruodžio mėn. 4 klasės mokinė Ugnė Petrauskaitė, 3 klasės mokinė Lina Ivanovaitė, 7 klasės mokinė Milda Baltušnikaitė dalyvavo Prakartėlių konkurse  Šv. Jono Bosko parapijoje (mokytoja Alvyda Kvedarienė).

 

2017 m. gruodžio mėn. 2b klasės mokiniai Vaiva Apanavičiūtė, Kajus Bao Ho Hoang,Orinta Vaitkevičiūtė ir 3 a klasės mokiniai Brigita Andrašiūnaitė, Lina Ivanovaitė, Roberta Varaniūtė  dalyvavo Vilniaus miesto 1-4 klasių mokinių darbų parodoje „Daiktai atgimsta per Kalėdas“.

 

2017 m. lapkričio mėn. 1c, 2 c, 3 c kl. mokiniai kartu su savo mokytojomis suorganizavo ir dalyvavo akcijoje „Gerumo pyragas“. Mokiniai kepė pyragus ir bendradarbiaudami su Maltiečių organizacija dalinosi savo pyragais su pagyvenusiais žmonėmis. (mokytojos Aurelija Vainoriūtė, Viktorija Macinkevic, Eglė Jakubkienė).

Geriausiai besimokantys

2017-2018 m. m. I pusmetį baigė tik aukštesniuoju įvertinimu

 

1a klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Stakelskienė): Julijus Čepulėnas, Gustas Dobiliauskas, Gražvilė Kazlauskaitė, Monika Lonskaja, Aušrinė Mejerytė, Ignas Steponavičius

1b klasės mokiniai (mokytoja Virginija Blažienė): Urtė Kairytė, Urtė Greta Krasko

1d klasės mokiniai (mokytoja Elžbieta Bylinska): Kaan Titas Cabuk, Justina Daujotaitė, Danielius Jadovas, Renaldas Liobė, Ieva Svetlikauskaitė, Ernestas Versiackas-Lukjanovas

2a klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Bružienė): Vytautė Gendikaitė, Dominykas Maluška, Matas Matuliauskas, Augustė Pušinskaitė, Radvydas Jonas Varna, Goda Visockaitė, Patricija Zaveckaitė

2b klasės mokiniai (mokytoja Renata Ivanova): Kajus Bao Ho Hoang, Leonardas Lukauskas, Rusnė Lukšytė, Matas Mikėnas, Gabija Vaitkevičiūtė

3a klasės mokiniai (mokytoja Ilona Baltušnikienė): Greta Markūnaitė, Jonas Paulius, Agnieška Seliavaitė, Roberta Varaniūtė

3b klasės mokiniai (mokytoja Jūratė Meževičienė): Beatričė Cibulskytė, Kamilė Mačiulytė, Lukas Leonas, Patricija Michnevičiūtė

4a klasės mokiniai (mokytoja Nijolė Dumskienė): Julius Mickūnas

4b klasės mokiniai (mokytoja Alytė Lapėnaitė): Austėja Bartulytė, Viltė Dzedulionytė, Gediminas Logminas, Sonata Maželytė-Bražinskaitė

 

2017-2018 m. m. I pusmetį baigė tik 9-10 balų

 

5a klasės mokiniai (auklėtoja Rasa Grigaliūnienė): Bervidytė Akvilė, Kirilova Katrina, Stankevičiūtė Ema, Antanavičius Petras.

6a klasės mokiniai (auklėtoja Žana Šunina): Ježov Marat, Misenkaitė Gabrielė.
7a klasės mokiniai (auklėtoja Jurgita Šakočiuvienė): Kopūstaitė Ugnė, Šaukštunova Erika, Vaičiulytė Marija

8a klasės mokiniai (auklėtoja Rimanta Martinkienė): Logminas Šarūnas, Stankevičius Nojus Kristupas

Laimėjimai

Mes didžiuojamės jūsų laimėjimais miesto ir tarptautiniuose konkursuose, olimpiadose!

Pradinis ugdymas

2018 m. 2a klasės mokinė Vytautė Gendikaitė dalyvavo Vilniaus m. 2-4 klasių mokinių matematikos olimpiadoje ir laimėjo III-ąją vietą (mokytoja Nijolė Bružienė).

 

2018 m. kovo mėn. 2b klasės mokinys Leonardas Lukauskas dalyvavo Tarptautiniame edukaciniame lietuvių k. ir literatūros, anglų k., matematikos konkurse „Olympis 2018 – Pavasario sesija“ ir buvo apdovanotas 1 laipsnio diplomais ir medaliu.

 

2018 m. kovo mėn. 2b klasės mokiniai dalyvavo tarptautinėje olimpiadoje Kings Lietuva ir visi dalyviai buvo apdovanoti padėkos raštais, pateko į finalą:

 

Leonardas Lukauskas, matematika – 100%

 

Leonardas Lukauskas, anglų k. – 100%

 

Kajus Bao Ho Hoang, matematika – 98%

 

Kajus Bao Ho Hoang, anglų k. – 98 %

 

Rusnė Lukšytė, matematika – 92 %

 

Matas Mikėnas, matematika – 92%

Pagrindinis ugdymas

2018 m. balandžio 12 d. 8a klasės mokinys Nojus Kristupas Stankevičius  dalyvavo Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje ir laimėjo III-iąją vietą. (mokytoja Rimanta Martinkienė).

 

2018 m. 8a klasės mokinys Nojus Kristupas Stankevičius dalyvavo ir laimėjo I-ąją vietą Vilniaus m. 8 klasių mokinių anglų k.olimpiadoje (mokytoja Ala Jermošina).

 

2018 m. 8a klasės mokinys Nojus Kristupas Stankevičius dalyvavo Vilniaus m. 7-8 klasių gabių mokinių konkurse „Sostinės išminčius“ ir laimėjo  II-ąją vietą (mokytoja Rimanta Martinkienė).

 

2018 m. sausio 25 d.  6a klasės mokinė Gabrielė Misenkaitė dalyvavo Vilniaus miesto 5-8 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse ir laimėjo paskatinamąjį prizą (mokytoja Rimanta Martinkienė).

 

2017 m. 8a klasės mokiniai Nojus Kristupas Stankevičius ir Šarūnas Logminas dalyvavo Nacionaliniame matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurse ir pateko tarp dešimtadalio geriausių Lietuvos aštuntokų (mokytojai Justas Alekna ir Birutė Danienė).

 

2018 m. kovo mėn. 1-10 kl. mokiniai dalyvavo tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2018“ ir keli aštuntokai pateko į 100-uką geriausiai sprendusių Lietuvos aštuntokų:

 

Šarūnas Logminas užėmė 53 vietą;

 

Nojus Stankevičius užėmė 87 vietą.

Dėkojame už dalyvavimą!

2018 m. balandžio 12 d. 8a klasės mokinys Šarūnas Logminas dalyvavo Vilniaus miesto lietuvių kalbos olimpiadoje (mokytoja Rimanta Martinkienė).

Tarptautiniame matematikos konkurse „Kengūra 2018“ kovo mėn. geriausiai mokykloje sprendė:

Titas Cabuk (I), Danielius Jadovas (II), Julijus Čepulėnas (III) tarp mokyklos pirmųjų klasių;

 

Vytautė Gendikaitė (I), Kajus Bao Ho Hoang (II), Patricija Zaveckaitė (III) tarp mokyklos antrųjų klasių;

 

Jonas Paulius (I), Kamilė Mačiulytė (II), Roberta Varaniūtė (III) tarp mokyklos trečiųjų klasių;

 

Gediminas Logimnas (I), Daniel Vainovskij (II), Erikas Gurauskas (III) tarp mokyklos trečiųjų klasių;

 

Petras Antanavičius (I), Katrina Kirilova (II) tarp mokyklos penktųjų klalsių;

 

Marat Ježov (I), Saulė Bladžinauskytė (II), Aušris Navaslauskas (III) tarp mokyklos šeštųjų klasių;

 

Gintas Kukliauskas (I), Erika Šaukštunova (II), Mindaugas Bartulis (III) tarp mokyklos septintųjų klasių;

 

Šarūnas Logminas (I), Nojus Stankevičius (II), Ignas Petrauskas (III) tarp mokyklos aštuntųjų klasių;

 

Aurimas Šakočius (I) tarp mokyklos dešimtųjų klasių.

Standartizuoti testai

Informacija ruošiama