Bendruomenės vakaras „Mes – čia!“
Gegužės 28 dieną progimnazijos bendruomenė susirinko į vieną gražiausių metų renginių – bendruomenės vakarą „Mes – čia!“. Šventė tapo prasminga proga sustoti, pasidžiaugti mokinių pasiekimais, padėkoti bendruomenės nariams bei dar kartą pajusti bendrystę. Pirmojoje renginio dalyje vyko iškilminga Garbės alėja, kurios metu buvo pagerbti labai gerai...