VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“
20568
page-template-default,page,page-id-20568,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“

2022 m. kovo 14-25 dienomis Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje buvo toliau tęsiama konfliktų prevencijos programa „Taiki mokykla“, kurios metu 7-ų klasių mokiniai vedė užsiėmimus 5-tų klasių mokiniams. Tai Všį „Paramos vaikams centro“ parengti užsiėmimai, kurių paskirtis įgalinti mokyklos bendruomenės narius konstruktyviai spręsti konfliktus ir mažinti agresyvaus bendravimo apraiškas, padėti mokykloje kurti tokią mokymuisi draugišką aplinką, kurioje kiekvienas mokyklos bendruomenės narys būtų fiziškai ir psichologiškai saugus, kad galėtų dirbti ir mokytis bei palaikyti konstruktyvius ryšius tarp mokytojų, tėvų ir mokinių.