VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Būreliai, studijos ir klubai
3
privacy-policy,page-template-default,page,page-id-3,page-child,parent-pageid-15258,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Būreliai, studijos ir klubai

Lazdynelis
Šokių studija ,,Lazdynėlis” (1 – 8 kl.)
Daugiau
Meno vadovė – šokio vyr. mokytoja Marytė Rimutė Zaleckaitė

Vaikų šokių studija , „Lazdynėlis“ gyvuoja nuo 1991 metų. Tai didelę patirtį ir gražias tradicijas turintis vaikų ansamblis. Jame kasmet šoka 60-70 moksleivių nuo 1 iki 8 klasės. Nuo 1994 m. ,,Lazdynėlis” dalyvauja visose Lietuvos didžiosiose dainų šventėse, o nuo 1997 m. ir respublikinėse moksleivių dainų šventėse. Su koncertais pabuvota daugelyje Lietuvos miestų, svečiuotasi ir užsienio šalyse.

Ansamblyje svarbus gražus tarpusavio bendravimas, pagarba ir meilė savo šaliai, jos kultūrai ir tradicijoms.

keramika
Keramikos studija „Meninės improvizacijos“ (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – dailės vyr. mokytoja Julija Danguolė Kaunienė

Mokiniai supažindinami su esminiais dailės principais, kūrybiškai stebi aplinką, skatinami domėtis gamta. Pasitelkdami savo kūrybinę vaizduotę, taikydami teorines ir praktines žinias, gali giliau atskleisti savo vaizdinės raiškos galimybes ir talentą meno srityje.

Kasmet būrelio veikloje dalyvauja per 30 mokinių. Mokiniai ypač domisi moderniomis plastinės raiškos galimybėmis, tampa jautresniais erdvės, formos ir spalvos darnos raiškai kitose meno srityse. Jie dalyvauja įvairiose moksleivių darbų parodose. Būrelio dalyvių darbeliai eksponuojami mokykloje ir už mokyklos ribų.

vokalinis1

Jaunučių vokalinis ansamblis (1-4 kl.)
Daugiau
Vadovė – pradinių klasių vyr. mokytoja Ilona Baltušnikienė

Visi pradinių klasių mokiniai, kuriems patinka dainuoti, muzikuoti ir koncertuoti, noriai lanko vokalinio ansamblio repeticijas. Jaunieji dainininkai dalyvauja mokyklos ir miesto šventėse ir skambiomis dainomis džiugina savo žiūrovus.

20140328_121248

Vokalinis ansamblis (5-8 kl.)
Daugiau
Vadovė muzikos vyresnioji mokytoja Virginija Blažienė

Vokalinio ansamblio dainos skamba ne tik mokyklos, bet ir įvairiuose miesto renginiuose.

stalo_tenisas
Būrelis „Stalo tenisas“ (5 – 8 kl.)
Daugiau
Vadovė – kūno kultūros vyr. mokytoja Rasa Grigaliūnienė

Vaikai žaisdami stalo tenisą lavina fizines savybes, stiprina sveikatą, susiranda naujų draugų, išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti, patiria įvairių emocijų ir geba jas valdyti.

sportas-1

Sporto būrelis (1-4 spec. kl.)
Daugiau
Vadovai kūno kultūros mokytojai Rasa Grigaliūnienė ir Rimas Danius

Mokiniai prasmingai praleidžia laisvalaikį, sustiprina sveikatą, išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti, patiria įvairių emocijų, mokosi jas valdyti.

 

Futbolas
Būrelis „Futbolas“ (1 –  4 kl.)
Daugiau
Vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Rimas Danius

Vaikai žaisdami futbolą prasmingai leidžia laisvalaikį, lavina fizines savybes, stiprina sveikatą, susiranda naujų draugų, išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti, patiria įvairių emocijų ir geba jas valdyti.

Tyrinetojai
Būrelis „Jaunasis gamtininkas“ (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – pradinių klasių mokytoja Nijolė Bružienė

Esi smalsus? Nori sužinoti? Būrelio metu galėsi pažinti ir suprasti mus supančią aplinką, sužinoti daug gamtos, biologijos ir astronomijos paslapčių. Čia galėsi nukeliauti į praeitį ir aplankyti dinozaurus, pasisvečiuoti visuose pasaulio žemynuose, išvysti gražiausius jo kampelius. Ieškosime ir sužinosime atsakymus, tyrinėsime ir patirsime atradimo džiaugsmą.

Zaidimai
Būrelis „Sportiniai žaidimai“ (5 – 8 kl.)
Daugiau
Vadovas – kūno kultūros mokytojas metodininkas Rimas Danius

Vaikai žaisdami futbolą ir kvadratą prasmingai leidžia laisvalaikį, lavina fizines savybes, stiprina sveikatą, susiranda naujų draugų, išmoksta bendrauti ir bendradarbiauti, patiria įvairių emocijų ir geba jas valdyti.

kompiuteris
Jaunasis kūrėjas (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – pradinių klasių mokytoja Renata Ivanova

Būrelyje vaikai susipažįsta su įvairiomis kompiuterinėmis programomis, kurios padeda ugdyti vaikų matematinius, loginio mąstymo, kalbos ir kitus įgūdžius. Šios programos palengvina įvairių dalykų mokymąsi, kyla mokymosi motyvacija.

Pynimas
Būrelis „Pynimas“ (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – pradinių klasių mokytoja Nijolė Bružienė

Esi kūrybingas. Nori išmokti pinti? Būrelio metu susipažinsi su įvairiomis pynimo technologijomis. Išmoksi pynimo technikos, pasigaminsi originalių darbelių.

darbeliai
Dailės ir technologijų būrelis „Įdomieji darbeliai“ (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – dailės ir technologijų vyr. mokytoja  Aušra Jokubauskienė

Užsiėmimų metu mokiniai supažindinami su įvairiomis dailės raiškos priemonėmis, technikomis ir technologijomis, įsisavina skirtingas rankdarbių atlikimo technikas, mokosi šeimininkauti virtuvėje. Vaikai savo darbeliais džiugina mokyklos bendruomenę ir artimuosius.

origami3
Origamis – kvilingas (1 – 4 kl.)
Daugiau
Vadovė – pradinių klasių mokytoja Elžbieta Bylinska

Užsiėmimų metu mokiniai supažindinami su origami ir kvilingo technika. Šios veiklos padeda gerinti atmintį, ugdo kūrybiškumą, moko atkaklumo, skatina mokinių saviraišką, pažinimą, domėjimąsi. Be to, originali išlankstyta figūrėlė tampa puikiu papuošalu ar dovana. Savo darbeliais mokiniai puošia mokyklos interjerą ir savo namus.

saskes
Šaškių būrelis (1 – 5 kl.)
Daugiau
Vadovas – Sporto mokyklos „Tauras“ Lietuvos nusipelnęs treneris Grigorijus Leibovičius

Šaškės – stalo žaidimas ir intelektualus sportas, kuriame rungiasi du varžovai. Šis žaidimas malonus vaikams ir jį žaidžiant reikia proto, stropumo, įžvalgumo, drąsos ir išminties. Šios savybės yra ugdomos būrelio metu. Užsiėmimų metu taip pat vystomas loginis ir kūrybinis mąstymas, pastabumas, lankstumas bei originalumas. Mokiniai atranda naujų draugų, dalyvauja šaškių turnyruose, patiria daug emocijų ir išmoksta jas valdyti.

skaitovai
Studija „Raiškusis skaitymas“ (5 – 8 kl.)
Daugiau

Čia pajusite žodžio galią, ištarto garso svarbą, lavinsite vaizduotę, visi kartu nugalėsite scenos baimę, sužinosite sceninio judesio paslapčių.

„Taiklūs žodžiai yra kaip medaus korys,
saldumas gomuriui ir sveikata kūnui.“
(BIBLIJA. Senasis Testamentas. Patarlių knyga.)

IKTgrafika
Informacinių technologijų būrelis ,,Kompiuterinė grafika”  (5 – 8 kl.)
Daugiau
Vadovė – dailės ir informacinių technologijų vyr. mokytoja  Aušra Jokubauskienė

Užsiėmimų metu mokiniai kuria kompiuterinės grafikos darbus ir įvairius koliažus. Šios veiklos ugdo kūrybiškumą, moko atkaklumo, skatina mokinių žingeidumą, meninę saviraišką.

inzinierius
Technologijų būrelis „Jaunasis inžinierius“ (5 – 8 kl.)
Daugiau
Vadovas – technologijų vyr. mokytojas Martynas Matusevičius

Užsiėmimo metu mokiniai mokosi sudaryti kuriamų projektų planus, nuosekliai organizuoti ir atlikti darbo procesus taikant idėjų ieškojimo ir įgyvendinimo uždavinius. Per kūrybinę ir praktinę veiklą mokosi kūrybiškai, funkcionaliai, ekonomiškai konstruoti, estetiškai, technologiškai, kokybiškai dirbti, kurti buitinę aplinką, orientuotis rinkoje kaip vartotojui ir kūrėjui.

Keliautojai
Būrelis „Jaunieji turistai“ (7 – 8 kl.)
Daugiau
Vadovė – geografijos vyr. mokytoja Laura Riškienė

Būrelio tikslas yra plėtoti mokinių geografinę pasaulėvoką. Mūsų veikloje numatyta daug žygiuoti po miestą, jo apylinkes. Vyks bendradarbiavimas su Vilniaus jaunųjų turistų centru – VJTC. Taip pat laiką leisime ir klasėje ruošdamiesi kelionėms ar vizitams. Mokiniai gilins geografijos žinias, stebės ir tyrinės gamtą, pažins naujas teritorijas.