VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMAS
16149
post-template-default,single,single-post,postid-16149,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMAS

VAISIŲ VARTOJIMO SKATINIMAS

Nuo 2011 metų Sausio 13-osios mokykla dalyvauja ES „Vaisių vartojimo skatinimo ugdymo įstaigose“ programoje.

Sudarant sąlygas jauniesiems vartotojams skanauti vaisiais ir daržovėmis bendraamžių aplinkoje, yra ne tik didinamas vaisių ir daržovių vartojimas šiandien, bet ir formuojamas ateities vartotojas, skiepijamas supratimas apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį žmogaus sveikatai, ugdomi sveiko maitinimosi įpročiai, mažinama vaikų nutukimo rizika.

Nuo 2013 rugsėjo produktus mokyklai tiekia UAB „Vaisiai Jums“. Šį įmonė vaisius tiekia tik išskirtinės kokybės ir iš Lietuvos ūkių.

Pagal programą visi priešmokyklinukai ir 1-4 klasių mokiniai obuolius ir obuolių sultis gauna nemokamai.

Programos koordinatorė mokykloje socialinė pedagogė Giedrė Krisikaitienė

No Comments

Post A Comment