VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | ĮVEIKIAME KARTU
16145
post-template-default,single,single-post,postid-16145,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

ĮVEIKIAME KARTU

ĮVEIKIAME KARTU

Programos „Įveikiame kartu “ tikslas – ugdant pozityvius vaikų bendravimo ir problemų sprendimo gebėjimus, užkirsti kelią priklausomybės nuo alkoholio ir narkotinių medžiagų atsiradimui, kitoms destruktyvaus ir savidestruktyvaus elgesio formoms bei gerinti bendrą emocinę vaiko savijautą. Ši ankstyvosios prevencijos programa skirta vyresnio amžiaus pradinių klasių mokiniams emocinių sunkumų įveikimo ir socialinių gebėjimų  ugdymui.

Dalyvaudami programoje vaikai mokosi susivokti savo jausmuose, įžvelgti sunkius jausmus sukėlusias priežastis, savarankiškai rasti išeitis kebliose situacijose, neužsisklęsti savyje, tačiau vis daugiau problemų gebėti įveikti savo jėgomis. Programa kviečia tėvus ir pedagogus būti kartu su vaiku šiuo pilnu iššūkių jo gyvenimo laikotarpiu. Ji moko tėvus ir pedagogus emocinių ir elgesio problemų ankstyvosios prevencijos būdų, padeda geriau pažinti vaiką, įgalina padėti vaikui pasijusti geriau.

Išsamiau apie programą skaitykite lankstinuke.

2016/2017 m.m. programa vykdoma 4a ir 4b klasėse. Programą įgyvendina klasių mokytojos Jūratė stakelskienė ir Virginija Blažienė.

2017/2018 m.m. programa vykdoma 4a ir 4 b klasėse. Programą įgyvendina klasių mokytojos Nijolė Dumskienė ir Alytė Lapėnaitė.

2018/2019 m.m. programa vykdoma 4a ir 4 b klasėse. Programą įgyvendina klasių mokytojos Ilona Baltušnikienė ir Jūratė Meževičienė.

2020/2021 m.m. 4a, 4b, 4d  klasėse. Programą įgyvendina klasių mokytojos J. Stakelskienė, V. Blažienė, E. Bylinska.

2021/2022 m.m. 4a, 4b, 4d  klasėse. Programą įgyvendina klasių mokytojos N. Dumskienė, A. Lapėnaitė, V. Bartulienė.

Programos koordinatorė mokykloje socialinė pedagogė Giedrė Krisikaitienė.

No Comments

Post A Comment