VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vasario 16-osios minėjimo renginys mažiesiems ,,Dainuoju Lietuvai”.
16523
post-template-default,single,single-post,postid-16523,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,no_animation_on_touch,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vasario 16-osios minėjimo renginys mažiesiems ,,Dainuoju Lietuvai”.

Vasario 16-osios minėjimo renginys mažiesiems ,,Dainuoju Lietuvai”.

Vasario 15 d. aktų salėje vyko Vasario 16-osios minėjimo renginys ,,Dainuoju Lietuvai”. 4a klasės mokiniai su mokytoja Ilona Baltušnikiene paruošė šventinę programą  mūsų progimnazijos mažiesiems  mokiniams ir jų tėveliams.Visi kartu ne tik šokome, dainavome,  paminėjome  Vasario 16-ąją, bet ir prisiminėme  Lietuvos vėliavos spalvų reikšmes.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.