VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“
17254
post-template-default,single,single-post,postid-17254,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“

Projektas „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologinių mokslų priemonėmis“

 

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija karantino metu gavo 42 planšetinius kompiuterius Samsung Galaxy Tab iš projekto „Mokyklų aprūpinimas gamtos ir technologijų mokslų priemonėmis“ (KODAS NR. 09.1.3.-CPVA-V-704-02-0001) lėšų. Naudojant šiuos kompiuterius nuotolinį mokymąsi sėkmingai vykdė soc. remtinų ir daugiavaikių šeimų vaikai.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.