VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“
22259
post-template-default,single,single-post,postid-22259,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

Projektas „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazija 2022-2023 mokslo metais ir toliau tęsė  dalyavimą Europos psichologijos studentų asociacijų federacijos inicijuotame tarptautiniame projekte „Mind the Mind – to Combat the Stigma of Mental Disorders“.  Šis projektas skirtas šviesti visuomenę ir laužyti nusistovėjusius stereotipus apie psichinę sveikatą, psichikos ligas bei asmenis sergančius psichikos sutrikimais. 2023 m. balandžio- birželio mėnesiais 7-tų klasių mokiniai lankėsi atviroje jaunimo erdvėje „Kosmosas“, kur Lietuvos psichologijos studentų asociacijos (LiPSA) savanoris  vedė  mokiniams užsiėmimus skirtus mažinti stigmą, prietarus ir neteisingas visuomenės nuostatas, supančias psichikos sutrikimų turinčius asmenis. 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.