VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“
22563
post-template-default,single,single-post,postid-22563,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Projektas „Saugios elektroninės erdvės vaikams kūrimas“

Projekto tikslas – sudaryti galimybes saugiai naudotis elektroninėmis paslaugomis bei elektroniniu (skaitmeniniu) ugdymo turiniu švietimo institucijose.

Progimnazija nuo 2018 m. gegužės 21 d. – 2022 m. lapkričio 30 d. dalyvavo projekte ir po sėkmingo naudojimo saugiu wifi tinklu toliau tęsia projekto veiklą. Kasdien mokymas ir mokymasis vyksta naudojant išmaniuosius įrenginius su saugia prieiga prie interneto. Kiekvienas asmuo progimnazijoje  turi sudarytas sąlygas naudotis saugiu savo prieigos tinklu – litnet.lt

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.