VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Sausio 13-osios progimnazija dalyvauja projekte „Vedliai“ – „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“
22555
post-template-default,single,single-post,postid-22555,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Sausio 13-osios progimnazija dalyvauja projekte „Vedliai“ – „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“

Sausio 13-osios progimnazija dalyvauja projekte „Vedliai“ – „Informatikos ir technologinės kūrybos ugdymo programos įgyvendinimas pradinėse klasėse“

Progimnazijos 1 – 4 klasių mokiniai su savo mokytojomis  nuo 2020 m. dalyvauja informatikos ir technologinės kūrybos mokymosi programoje „Vedliai“, ir informacinių technologijų mokosi šiuolaikiškai. O nuo 2023 metų ir 5 – 7 klasių mokiniai per informacines technologijas dirba su  „Vedlių“ programa.

„Vedliai“ – vienintelė programa visiems pradinių klasių mokytojams bei 5-8 kl. informatikos mokytojams, padedanti kūrybiškai integruoti IT į pamokas. Vaikai „Vedlių“ platformoje kurdami projektus mokosi kūrybiškumo, skaitmeninio raštingumo, kūrybinio programavimo, 3D modeliavimo, virtualios realybės.

2023–2024 m. m. „Vedlių“ programoje dalyvauja 13 progimnazijos pradinių klasių mokytojų ir 1 informacinių technologijų mokytoja mokanti 5-7 klasių mokinius.

Plačiau apie programą: https://www.vedliai.lt/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.