VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vilniaus miesto savivaldybės projektas „Šiuolaikiškas matematinių gebėjimų ugdymas ir pažangos stebėsena“
22560
post-template-default,single,single-post,postid-22560,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Vilniaus miesto savivaldybės projektas „Šiuolaikiškas matematinių gebėjimų ugdymas ir pažangos stebėsena“

Vilniaus miesto savivaldybės projektas „Šiuolaikiškas matematinių gebėjimų ugdymas ir pažangos stebėsena“

Šio projekto tikslas – pagerinti Vilniaus miesto mokinių matematikos mokymosi pasiekimus, palengvinti mokytojų darbą ugdant mokinių matematinius gebėjimus. Sustiprinti mokykloje mokinių mokymosi pažangos stebėseną, naudojant pažangią matematikos mokymo(si) platformą „Eduten Playground“.

Progimnazijos 1 – 8 klasių mokiniai jau treti metai turi galimybę matematikos mokytis išmaniau. 77 proc.  progimnazijos mokinių matematikos mokosi naudodami „Eduten Playground“ platformą, jos bibliotekoje yra daugiau nei 15 000 užduočių. Tyrimai rodo, kad mokiniai, aktyviai mokydamiesi ir čia pat gaudami grįžtamąjį ryšį, atlieka iki aštuonių kartų daugiau užduočių nei mokydamiesi tradiciniu būdu. Automatizuotas vertinimas taupo mokytojo laiką, o mokymosi analitika suteikia informaciją apie kiekvieno mokinio stipriąsias ir tobulintinas sritis.

Plačiau apie programą: https://eduten.com/

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.