VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 1,2 % PARAMA

1,2 % PARAMA

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI, RŪPINTOJAI IR KITI GERUMO KŪRĖJAI,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų prisidėjimą skiriant 1, 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį. Skirtos lėšos naudojamos mokinių ugdymo aplinkos gerinimui: naujos įrangos įsigijimui, vaikų edukacinių erdvių kūrimui, vaikams reikalingų priemonių įsigijimui.

Šiais metais surinktomis lėšomis toliau gerinsime mokinių aplinką progimnazijoje. Kursime saugesnę, inovatyvesnę, labiau pritaikytą vaikų ugdymui.

Todėl šiais metais vėl kviečiame Jus pasinaudoti LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kuris suteikia galimybę nuo gautų pajamų išskaičiuotą pajamų mokesčio dalį skirti pasirinktam subjektui, kuris pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą.

Svajokime, kurkime ir mokykimės kartu!

Jei kiltų klausimų dėl paramos skyrimo, mielai atsakysime el. paštu rastine@sausio13.vilnius.lm.lt ar telefonu 8 (5) 2443529

Paramos gavėjo kodas 190005293

Kas yra 1,2% GPM?

Tai galimybė nemokamai paremti tuos, kurie turi teisę gauti paramą. Ši parama jums nieko nekainuoja.

Kiekvienas dirbantysis gali pasinaudoti LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu ir nuo savo uždirbtų pajamų 1,2% gyventojų pajamų mokesčio skirti pasirinktam paramos gavėjui. Tokiu atveju 1,2% GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam paramos gavėjui.

Pasikeitimai nuo 2020 sausio 1 d.

Pasikeitė  paramai skiriama procentinė pajamų mokesčio dalis. Nuo 2020 m. paramos gavėjams galima skirti iki 1,2 proc. GPM (anksčiau buvo skiriama iki 2 proc.).

1,2% GPM paramą galite skirti nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. liepos 1 d.

Užpildykite ir pateikite FR0512 (4 versija) formą elektroniniu būdu per EDS:

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt

Pildymo instrukcija čia.

1,2 proc pildymas internetu_2019

Svajokime, kurkime ir mokykimės kartu!

Paramos gavėjo kodas 190005293

Kas yra 1,2% GPM?

Pasikeitimai nuo 2020 sausio 1 d.

1,2% GPM paramą galite skirti nuo 2020 m. sausio 1 d. iki 2020 m. gegužės 1 d.

Užpildykite ir pateikite FR0512 (4 versija) formą elektroniniu būdu per EDS:

Pildymo instrukcija čia.

1,2 proc pildymas internetu_2019