VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 2% PARAMA

2% PARAMA

MIELI TĖVELIAI, GLOBĖJAI, RŪPINTOJAI IR KITI GERUMO KŪRĖJAI,

nuoširdžiai dėkojame už Jūsų prisidėjimą skiriant 2% gyventojų pajamų mokesčio (GPM) dalį. Skirtos lėšos naudojamos mokinių ugdymo aplinkos gerinimui: naujos įrangos įsigijimui, vaikų poilsio zonų kūrimui, mokinių olimpiadoms ir kitų vaikams reikalingų priemonių įsigijimui.

Šiais metais surinktomis lėšomis toliau gerinsime mokinių aplinką progimnazijoje. Kursime saugesnę, inovatyvesnę, labiau pritaikytą vaikų ugdymui.

Todėl šiais metais vėl kviečiame Jus pasinaudoti LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu, kuris suteikia galimybę nuo gautų pajamų išskaičiuotą pajamų mokesčio dalį skirti pasirinktam subjektui, kuris pagal LR labdaros ir paramos įstatymą turi teisę gauti paramą.

Svajokime, kurkime ir mokykimės kartu!

Jei kiltų klausimų dėl paramos skyrimo, mielai atsakysime el. paštu rastine@sausio13.vilnius.lm.lt ar telefonu 8 (5) 2443529

Paramos gavėjo kodas 190005293

Dažniausi klausimai:

Kas yra 2% GPM?

Tai galimybė nemokamai paremti tuos, kurie turi teisę gauti paramą. Ši parama jums nieko nekainuoja.

Kiekvienas dirbantysis gali pasinaudoti LR gyventojų pajamų mokesčio įstatymu ir nuo savo uždirbtų pajamų 2% gyventojų pajamų mokesčio skirti pasirinktam paramos gavėjui. Tokiu atveju 2% GPM nenukeliauja į bendrą valstybės biudžetą, o yra pervedami jūsų pasirinktam paramos gavėjui.

Būdai, kaip galiu skirti 2% GPM paramą:

2% GPM paramą galite skirti nuo 2019 m. sausio 1 d. iki 2019 m. gegužės 1 d.

I būdas. Užpildytą spausdintą FR0512 (4 versija) formą siųskite adresu:

VMI prie FM Mokestinių prievolių departamento

Dokumentų tvarkymo ir archyvavimo skyrius

Neravų g. 8, LT-66257 Druskininkai

Formą spausdinimui rasite čia. FR0512(4)

Spausdintos formos pildymo pavyzdys čia.

Formą galite atsinešti į mokyklą, padėsime užpildyti ir išsiųsti paštu.

Formą pildykite juodu arba tamsiai mėlynu rašikliu didžiosiomis spausdintinėmis raidėmis. Būtinai užpildykite šiuos laukus:

1   Asmens kodas

2   Tel. nr.

3V  Vardas

3P  Pavardė

4    Adresas

5    Mokestinis laikotarpis: pasirinkite 2018 m.

6S   Mokesčio dalį skiriu paramos gavėjams: pažymėkite X

E1   Gavėjo tipas: 2, t.y. paramos gavėjas.

E2   Gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 190005293

E3   Mokesčio dalies paskirtis: PARAMA MOKYKLAI

E4   Mokesčio dalies dydis (procentais): 2,00 arba Jūsų pasirinktą dydį

E5   Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio: 2022 m. (ilgiausiai, iki kurių mokestinių metų galite skirti paramą. Jei vėliau teiksite naują prašymo formą kitiems paramos gavėjams, šis įrašas nebeturės galios).

II būdas. Užpildykite ir pateikite FR0512 (4 versija) formą elektroniniu būdu per EDS:

Prisijunkite prie Elektroninės deklaravimo sistemos (EDS) Jums patogiu būdu: https://deklaravimas.vmi.lt

Pildymo instrukcija čia.

2 proc pildymas internetu_2018