VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pranešimas dėl tvoros įrengimo
15740
post-template-default,single,single-post,postid-15740,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pranešimas dėl tvoros įrengimo

Pranešimas dėl tvoros įrengimo

Gerbiami Lazdynų gyventojai, Vilniaus Sausio 13-osios mokykla pagal patvirtintą ir suderintą projektą Nr. 2017-M-01  „Tvoros, Architektų g. 166, Vilniuje, statybos projektas“ vykdo teritorijos tvėrimo darbus.

Teritorijos aptvėrimo tikslas – užtikrinti mokinių saugumą.

Pažymime, kad aptverta teritorija netaps kliūtimi aplinkiniams gyventojams naudotis sporto aikštynu.

2018-06-14

Pagarbiai

Mokyklos administracija

 

 

No Comments

Post A Comment