VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Vardan tos…“
15757
post-template-default,single,single-post,postid-15757,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

„Vardan tos…“

„Vardan tos…“

Šią vasarą, liepos 1-6 dienomis, Vilniuje vyko Lietuvos dainų šventė „Vardan tos…“.

Mūsų mokykloje buvo apgyvendinti mieli ir draugiški Utenos krašto šokėjai ir dainininkai, su kuriais sieja ilgametė draugystė.

Džiaugiamės, kad valstybės atkūrimo šimtmečiui paminėti skirtame renginyje dalyvavo net 3 mūsų mokyklos vaikų šokių studijos „Lazdynėlis“ šokėjų grupės. Šokių dienos koncerte „Saulės rato ritimai“ jaunučiai, jauniai ir jaunuoliai įsiliejo į bendrą 8 tūkstančių šokėjų kompoziciją ir pasakojo apie kasdienio darbo ir švenčių judėjimą metų ratu ir tautos gyvybingumo šaltinius.

Dėkojame „Lazdynėlio“ vadovei Rimutei Zaleckaitei ir šokėjams už tautinių tradicijų puoselėjimą ir mokyklos vardo garsinimą.

No Comments

Post A Comment