VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Iniciatyva „Futbolas vaikams”
15789
post-template-default,single,single-post,postid-15789,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Iniciatyva „Futbolas vaikams”

Iniciatyva „Futbolas vaikams”

2018 m. rugpjūčio 30 d.  iniciatyva „Futbolas vaikams” dovanoja Vilniaus Sausio 13-osios mokyklai ir jos vaikams dvejus futbolo vartus (2×3  m) su tinklais. Lėšas futbolo vartų įsigijimui skyrė: Arūnas Valinskas, Petras Narbutas, Marijonas Mikutavičius, Algirdas Kaušpėdas, Nemunas Dagilis, Darius Udrys, Algimantas Blažys, Gytis Jagminas, Žygimantas Mauricas. Vartai dovanojami per Labdaros ir paramos fondą „Padėk gatvės vaikams”.

 

 

No Comments

Post A Comment