VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Šv. Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje belaukiant…
15893
post-template-default,single,single-post,postid-15893,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Šv. Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje belaukiant…

Šv. Popiežiaus Pranciškaus vizito Lietuvoje belaukiant…

Rugsėjo 10-12 dienomis mūsų progimnazijoje vyko susitikimas su šv. Jono Bosko parapijos saleziečiu kun. Vinčenso. Jis mokiniams papasakojo apie būsimą popiežiaus Pranciškaus vizitą Lietuvoje. Supažindino mokinius su popiežiaus Pranciškaus asmenybe, Jo veikla, paragino rugsėjo 22-23 d. būti šio istorinio įvykio dalyviais. Tegu šis susitikimas su Šventuoju Tėvu tampa VILTIES IR DŽIAUGSMO švente.

No Comments

Post A Comment