VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Robotikos akademija
15876
post-template-default,single,single-post,postid-15876,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Robotikos akademija

Robotikos akademija

Rugsėjo 10 d. Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje su 1-4 klasių mokiniais susitiko Robotikos Akademijos – būrelio šiuolaikiniam išradėjui – mokytojos Ugnė ir Aušrinė. Jos trumpai papasakojo, kas yra dirbtinis intelektas, parodė, ką gali robotai…Mokiniai buvo susidomėję ir aktyvūs…

 

Robotikos akademija kviečia 1-4 klasių mokinius lankyti šį smagų, kūryba ir integruotu ugdymu paremtą būrelį, kuriame vaikas visapusiškai gilins formaliajame švietime įgytas žinias ir panaudos jas robotų kūrimui bei užduočių sprendimui.

 

Būrelio tikslas – užauginti visapusiškai pasiruošusį 21 a. Žmogų, kurio kompetencijos yra universalios, nepriklausomai nuo technologijų pažangos. Kiekvienoje amžiaus grupėje vaikai galės:

  • susitikti su unikaliais herojais
  • kurti naujas robotų konstrukcijas
  • mokytis logikos ir programavimo pagrindų
  • gerinti savo sukurtus sprendimus

Robotikos Akademijos būrelis skatina pasitikėjimą savimi, moko darbo poroje, dalinimosi, kompleksinio problemų sprendimo, gerina erdvinį suvokimą.

Būrelis savo veiklą mūsų mokyklojeplanuos trečiadieniais arba ketvirtadieniais.  Susidomėjusius prašytume kreiptis lukas@robotikosakademija.lt

www.robotikosakademija.lt

No Comments

Post A Comment