VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Kelyje būk atidus- sveikas grįši į namus”
15952
post-template-default,single,single-post,postid-15952,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Kelyje būk atidus- sveikas grįši į namus”

„Kelyje būk atidus- sveikas grįši į namus”

 4 a klasės mokiniai su mokytoja I. Baltušnikiene svečiavosi Lietuvos kelių policijos tarnyboje. Edukacinėje kelionėje mokiniai pakartojo saugaus eismo taisykles ir susipažino su kelių policininko profesija.
Dailės pamokose 3b (mokyt. R. Ivanova) ir 4 a klasės mokiniai piešė aptartas situacijas keliuose ir surengė piešinių parodą „Kelyje būk atidus- sveikas grįši į namus”.

.

No Comments

Post A Comment