VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Europos kalbų diena
15975
post-template-default,single,single-post,postid-15975,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Europos kalbų diena

Europos kalbų diena

EUROPOS KALBŲ DIENA

 

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje vyko renginys, skirtas Europos kalbų dienai paminėti.  Ši diena yra minima visoje Europoje rugsėjo 26-ą. Šios šventės tikslas – puoselėti kalbų ir  kultūrų įvairovę, skatinti mokytis  kalbų visą gyvenimą.

Renginyje dalyvavo 5 komandos iš 6-8 klasių, kurios parengė prezentacijas apie  įvairias Europos šalis, dalyvavo protmūšyje ,,Ką žinai apie Europą ir Europos kalbas?‘‘, iš klausos turėjo atpažinti Europos himnus.

Visos komandos pasižymėjo išradingumu, žiniomis apie Europą ir Europos kalbas. Sveikiname nugalėtojus – 7a klasės komandos narius ir tikimės, kad šis renginys leido į pasaulį pažvelgti plačiau ir suartino įvairių kultūrų atstovus.

 

 

No Comments

Post A Comment