VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Saldi kelionė į Ukmergę
16018
post-template-default,single,single-post,postid-16018,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Saldi kelionė į Ukmergę

Saldi kelionė į Ukmergę

Auksinį rudenį 2 – 4 c kl. mokiniai su savo mokytojomis  V. Macinkevič, A. Vainoriūte, E. Jakubkiene ir tėveliais pasitiko Ukmergėje. Vykome į saldžių sūrelių ir dainuojančių balandžių miestą – Ukmergę. Išklausėme gidės pasakojamos legendos apie senojo Vilkmergės miesto atsiradimą, sustojome iš arčiau apžiūrėti miesto simbolio – mergelės ir vilko. Kopiant į Ukmergės piliakalnį, akino ryški rudens saulė, kuri tarsi sveikino atvykus į miestą. Ekskursijos vinimi tapo apsilankymas pieno apdirbimo įmonėje, kurioje susipažinome su varškės sūrelių gamyba, stebėjome kitų  varškės produktų gamybos ir fasavimo procesus. Gavome ir saldžių dovanų – skanių varškės sūrelių.

Miesto širdyje – senamiestyje mūsų laukė interaktyvi muzikinė užduotis. Ieškojome miesto centre nutūpusių balandžių, kurie turi tam tikrą prasmę. Be muzikinių gebėjimų, sparnuotieji  turi ir magiškų galių, tad atlikus tam tikrus ritualus galima prisitraukti visokeriopą sėkmę.

Kelionę vainikavo apsilankymas Taujėnų dvare. Kažkada jis priklausė garsiai Lietuvos didikų giminei – Radviloms. Įspūdingoje ir didingoje aplinkoje jautėmės kaip tikri dvariškiai.

 

No Comments

Post A Comment