VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Bėgimas „Algimanto apygardos partizanų kovos takais“
16041
post-template-default,single,single-post,postid-16041,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Bėgimas „Algimanto apygardos partizanų kovos takais“

Bėgimas „Algimanto apygardos partizanų kovos takais“

Šių metų spalio 13 d. mūsų mokyklos mokiniai su kūno kultūros mokytoju dalyvavo Anykščių rajono, Šimonių girioje V – ame pagarbos bėgime „Algimanto apygardos partizanų kovos takais“ . Bėgimas skirtas apygardos vado Antano Starkaus –Montės 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Geriausiai sekėsi 7a klasės mokiniui Martynui Trapui.  Martynas tapo bėgimo prizininku ir buvo apdovanotas medaliu bei taure.

No Comments

Post A Comment