VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gamtukų pamoka
16034
post-template-default,single,single-post,postid-16034,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gamtukų pamoka

Gamtukų pamoka

2018 m. spalio 11 d. į Vilniaus Sausio 13-osios progimnaziją atvyko gamtos pažinimo studija „Gamtukai”, kurios atstovai Saulė ir Vėjas savo eksperimentais sudomino ne tik progimnazijos pradinių klasių mokinius, bet ir jų mokytojus. Mokiniai žiūrėjo 3D filmą apie gamtą, stebėjo įspūdingus eksperimentus su ugnimi, debesimis, žaibais ir ledu, atsakinėjo į gamtukų užduodamus klausimus, o mokytojai vinis į medžio kaladėlę kalė azote užšaldytais bananais… Visiems buvo smagu ir įdomuJ Mokiniai, apsilankę gamtukų pamokoje, dovanų gavo po dvi šaunias gamtukų knygeles apie gyvąją ir negyvąją gamtą.

 

 

No Comments

Post A Comment