VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Turistinis žygis po Vilniaus apylinkes -“Panerių miško kalvomis”.
16047
post-template-default,single,single-post,postid-16047,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Turistinis žygis po Vilniaus apylinkes -“Panerių miško kalvomis”.

Turistinis žygis po Vilniaus apylinkes -“Panerių miško kalvomis”.

Spalio 13 dieną jaunųjų turistų būrelio nariai dalyvavo pažintiniame turistiniame žygyje po Vilniaus apylinkes -“Panerių miško kalvomis”,kurį vedė žymus Lietuvos geologas Valdemaras Šimėnas. Stačiomis kalvomis kopėme ir nužygiavome 15 kilometrų, jautėmės maloniai pavargę ir laimingi nuo įspūdžių gausos.
Vadovė- geografijos vyr. mokytoja L. Riškienė

No Comments

Post A Comment