VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Ketvirtokų dviračių žygis
16064
post-template-default,single,single-post,postid-16064,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Ketvirtokų dviračių žygis

Ketvirtokų dviračių žygis

Spalio 18 d. mokyklos ketvirtos klasės moksleiviai su kūno kultūros mokytoju dalyvavo dviračių žygyje Vilniaus apylinkėse ( Karoliniškės, Pilaitė). Prie dalyvių prisijungė ir rusų kalbos mokytojas Benediktas Mažeika.
Mokiniai lavino savo fizines savybes, ugdė ištvermę, išbandė dviračių technines galimybes, įgavo patirties važinėti raižyta vietove, mokėsi teisingai naudotis dviračių pavaromis, grožėjosi rudeniška gamta

No Comments

Post A Comment