VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Vaiduoklių šventė
16107
post-template-default,single,single-post,postid-16107,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Vaiduoklių šventė

Vaiduoklių šventė

Spalio 28 dieną 2c , 2d ir 3c klasės mokiniai surengė Vaiduoklių šventę – Helovyną. Į šventę rinkosi vienas už kitą baisesniais (išdažytais) veidais, kaukėmis, šiurpinančiais kostiumais. Vaikai rungtyniavo, atliko įvairias užduotis, pasakojo baisias istorijas, šoko ir gąsdino vieni kitus. Helovynišką dvasią kūrė ir palaikė įspūdinga aplinka-žvakės, vorai, mezgantys savo tinklus, šikšnosparniai, vaiduokliai ir įvairiausi patiekalai. Daugiausia emocijų sukėlė stebuklingas gėrimas ir paslaptingas kambarys.
Pasibaigus linksmybėms, palinkėjome vieni kitiems gerų atostogų!!!

 

No Comments

Post A Comment