VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Patyčių prevencijos programos „FRIENDS“ mokymai mokyklos darbuotojams
16087
post-template-default,single,single-post,postid-16087,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Patyčių prevencijos programos „FRIENDS“ mokymai mokyklos darbuotojams

Patyčių prevencijos programos „FRIENDS“ mokymai mokyklos darbuotojams

Jau antrus metus, bendradarbiaudama su Švedų organizacija „FRIENDS ir Všį „Vaikų linija“, mokykla sėkmingai įgyvendina patyčių prevencijos programą „FRIENDS“.  Šiais metais mokinių atsostogų metu (spalio 30-31 dienomis) mokykloje intensyviai mokėsi mokytojai. FRIENDS programos atstovai iš Švedijos Frida WARG ir Olif Almqvist ir „Vaikų linijos“ atstovai organizavo mokymus visiems mokyklos darbutojams. Kalbėjome apie kiekvieno mokyklos darbuotojo vaidmenį patyčių prevencijos kontekste, gilinomės į antrųjų metų tyrimo rezultataus (atlikto 2018 gegužės mėn.), vertinome esamą padėtį, planavome veiksmus mokykloje situacijai dar gerinti. Klasių vadovams, kurie tiesiogiai su mokiniais įgyvendina  „FRIENDS“ programą, buvo organizuoti praktiniai mokymai.

Be galo dėkojame svečiams iš Švedijos ir Všį „Vaikų linija atstovams, už pagalbą kuriant saugesnę ir draugiškesnę aplinką mokykloje!

No Comments

Post A Comment