VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 6 b klasės klasės valandėlė
16122
post-template-default,single,single-post,postid-16122,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

6 b klasės klasės valandėlė

6 b klasės klasės valandėlė

Klasės valandėlės metu 6b mokiniai su auklėtoja Ieva Kildušyte kalbėjo apie klasėje esančių žmonių panašumus ir skirtumus: kas mums patinka, ką mėgstame, ką esame patyrę. Kaip svarbu matyti šalia esantį: padėti, paklausti, užkalbinti. Pradžioje susėdę į skirtingus ratus – salas, vis labiau išeidinėjome iš jų: sveikinomės, apkabinome vieni kitus. Pamokos pabaigoje susėdę į bendrą ratą – salą aptarėme, ką sužinojome naujo apie šalia esantį, bei kokius jausmus išgyvenome šio žaidimo metu. Kaip gera pažinti pasaulį kartu!

No Comments

Post A Comment