VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 8 a,b klasės mokinių ekskursija į Okupacijų ir laisvės kovų muziejų
16116
post-template-default,single,single-post,postid-16116,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

8 a,b klasės mokinių ekskursija į Okupacijų ir laisvės kovų muziejų

8 a,b klasės mokinių ekskursija į Okupacijų ir laisvės kovų muziejų

Kada buvusiuose Teismų rūmuose įsikūrė NKVD Vilniaus valdyba, o pusrūsyje įrengtas kalėjimas – tardymo izoliatorius? Kaip atrodė boksai, fotografavimo ir pirštų atspaudų ėmimo kambarys, karceriai? Kokia buvo kalinamųjų kasdienybė? Koks šių žmonių likimas? Kokią dovaną lankydamas šią vietą paliko Lietuvoje viešėjęs Popiežius Pranciškus?

Į šiuos ir dar daugiau klausimų 8 a,b klasės mokiniai ieškojo atsakymų istorijos pamokos metu, kuri vyko Okupacijų ir laisvės kovų muziejuje.

No Comments

Post A Comment