VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pamoka su miškininku.
16162
post-template-default,single,single-post,postid-16162,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pamoka su miškininku.

Pamoka su miškininku.

Lapkričio 14 dieną 2c ir 2d kl. mokinius aplankė miškininkas Raimundas Ereminas, kuris papasakojo apie miškininko profesiją,vaizdžiai supažindino vaikus su atliekamais darbais, paaiškino apie miško kirtimą bei sandėliavimą. Po teorinės dalies visi kartu išėjome į žygį. Aplankėme įspūdingas vietas, išgirdome įdomių eigulio pasakojimų, pamokymų ir pasodinome medelį, kuriuo turėsime rūpintis. Visiems mokiniams žygis paliko malonius įspūdžius, o svarbiausia dar kartą priminė, kad reikia rūpintis gamta.

No Comments

Post A Comment