VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | „Sužinok daugiau apie Lietuvos kariuomenę”
16168
post-template-default,single,single-post,postid-16168,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

„Sužinok daugiau apie Lietuvos kariuomenę”

„Sužinok daugiau apie Lietuvos kariuomenę”

Lapkričio 9 dieną progimnazijoje lankėsi  svečias iš Lietuvos kariuomenės Arvydas Čepukėnas. Kariškis mokyklos 5, 6, 7 ir 8 klasių mokiniams papasakojo apie Lietuvos kariuomenę, jos padalinius, reguliariųjų pajėgų rūšis, ginkluotę ir techniką, karininkų uniformą bei karinius laipsnius. Didžiausią įspūdį mokiniams  paliko pasakojimas apie specialiųjų operacijų pajėgas bei karių ruošimą. Mokiniai domėjosi karininkų uniforma, ženklų nešiojimo taisyklėmis, ginkluote ir technika bei kariniais laipsniais.

Dėkojame Arvydui Čepukėnui už įdomią pamoką!

No Comments

Post A Comment