VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Edukacinė 4 a klasės kelionė į Pinigų muziejų
16178
post-template-default,single,single-post,postid-16178,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Edukacinė 4 a klasės kelionė į Pinigų muziejų

Edukacinė 4 a klasės kelionė į Pinigų muziejų

Lapkričio 9 d. 4a klasės mokiniai su mokytoja Ilona Baltušnikiene vyko į Pinigų muziejų. Netradicinės pamokos metu mokiniai susipažino su pasaulio ir Lietuvos pinigų istorija. Smagu buvo atsakinėti į klausimus ir patiems nusikalti suvenyrinę plokštelę – skirtuką. Visus sudomino į pasaulio Gineso rekordų knygą įrašyta didžiausia pasaulyje monetų piramidė, pastatyta iš lietuviškų 1 cento monetų.

No Comments

Post A Comment