VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gerumo akcija „Pyragų diena”
16181
post-template-default,single,single-post,postid-16181,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gerumo akcija „Pyragų diena”

Gerumo akcija „Pyragų diena”

Jau antrus metus pradinio ugdymo specialiųjų klasių mokytojos Loriana Jegorova, Viktorija Macinkevič, Aurelija Vainoriūtė, Eglė Jakubkienė bendradarbiauja su Maltos ordino pagalbos tarnyba ir organizuoja „Pyragų dieną”. Pyragų dienos tikslas – skatinti ugdyti vaikų geranoriškumą, pagalbą vyresniems, negalią turintiems ar vienišiems žmonėms.

Šia akcija siekiame, kad žvarbaus rudens vakarais mažiau turintys  galėtų pasivaišinti mokinių ir jų tėvelių su meile pagamintais pyrago gabalėliais.  Tikimės šią tradiciją puoselėti toliau ir  kiekvienais metais pasidalinti dalele šilumos.

Dėkojame maltiečiams  už pagalbą organizuojant šią akciją!

 

 

 

No Comments

Post A Comment