VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Pamoka apie viešąjį transportą.
16126
post-template-default,single,single-post,postid-16126,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Pamoka apie viešąjį transportą.

Pamoka apie viešąjį transportą.

Lapkričio 13 ir lapkričio 21 dieną, progimnazijoje lankėsi susisiekimo paslaugų atstovės ir antrų bei trečių klasių mokiniams papasakojo apie Vilniaus viešąjį transportą. Mokiniai  sužinojo kokios yra autobusų rūšys, jų maršrutai, kaip reikia elgtis viešajame transporte, susiplanuoti savo maršrutą, kodėl reikia pirkti bilietą ir kt.
Dėkojame SĮ „Susisiekimo paslaugos” už išsamią ir įdomią pamoką!

 

No Comments

Post A Comment