VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tolerancijos diena
16188
post-template-default,single,single-post,postid-16188,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive,cookies-not-set
 

Tolerancijos diena

Tolerancijos diena

„Pilietinės iniciatyvos pateikta idėja RAKTAS – puikiai tinka atrakinti žmonių mintims, širdžiai, jausmams ir įsileisti į savo minčių ir širdies labirintą šalia esantį kitokį žmogų ne tik savo išvaizda, bet ir kitokių pažiūrų, išpažįstančių kitą religiją. Kai kurie žmonės savo viduje turėdami pakantumą, supratimą, draugiškumą, kito priėmimą, pagarbą, ne visada tai atskleidžia kitiems, todėl kartais reikia turėti simbolinį raktą, kuriuo galime atrakinti žmogaus vidinį pasaulį ir padėti atsiskleisti šioms žmogaus savybėms”.

Lapkričio 16-ąją Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijoje buvo paminėta Tolerancijos diena: įvairių klasių mokiniai piešė ir gamino raktus, kurie buvo iškabinti 1 a. fojė, ant mokyklos kabinetų, klasių durų, per pamokas buvo kalbama apie toleranciją, koks turi būti tolerantiškas žmogus. 

Kuo anksčiau mokiniai supras ir žinos tolerancijos žodžio reikšmę, tuo daugiau tolerancijos bus mūsų visuomenėje!

No Comments

Post A Comment