VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Tautiškos giesmės instaliacija
16209
post-template-default,single,single-post,postid-16209,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Tautiškos giesmės instaliacija

Tautiškos giesmės instaliacija

Lapkričio 23 dieną, priešmokyklinio ugdymo Gudručių grupė ir 1,2,3,4 c klasių mokiniai ir mokytojos lankėsi Vilniaus šv. Jono Bosko parapijos salėje kur stebėjo Tautiškos giesmės instaliaciją.
Mokiniai buvo sužavėti šiuo kūriniu, nes tai unikalus, pasaulyje analogų neturintis kūrinys, savyje apjungiantis mokslo (fizikos, akustikos, fonologijos), meno (tekstilės, muzikos, poezijos) bei technologijų (spektro grafinės analizės, žakardinio audimo, optikos, iliuminacijos, instaliacijos) sritis.
Mokiniams buvo suteikta galimybė įsilieti į šią kultūrinę bei edukacinę programą, kurios pagrindinis tikslas – lietuvių tautos istorijos, kultūros savitumo suvokimo gilinimas ir puoselėjimas bei lietuviškos kultūrinės ir politinės tapatybės išlaikymo ir kūrimo skatinimas.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.