VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Gudručių grupės rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“
16219
post-template-default,single,single-post,postid-16219,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Gudručių grupės rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“

Gudručių grupės rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“

Rudenėlio šventė „Sudie, Rudenėli!“ vyko 2018 m. lapkričio mėn. 22 d. . „Gudručių“ grupės renginį organizavo mokytojai: Gitana Selevičienė, Ilona Baltušnikienė, Rasa Kašėtienė , Arūnas Jankauskas. Vaikai įsijautė į šventės scenarijų, išraiškingai atskleidė rudens grožį ir turtus, deklamuodami eiles, šokdami ratelius, dainuodami lietuvių liaudies dainas. Mįslės, užmenamos tėveliams, priartino žiūrovus prie dalyvių. Visi aktyviai dalyvavo šventėje, buvo smagūs, puikiai nusiteikę. Po renginio salėje šventė tęsėsi grupėje, kur vaikai jau nuo ryto gardžiavosi tėvų suneštomis rudens gėrybėmis, skrudino kukurūzų sėklas iki visų mėgstamų spragėsių, o vakare dar ir spaudė įvairių vaisių ir daržovių sultis, vaišinosi naminiais obuolių pyragais.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.