VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Lazdynų Ryto bendruomenės žaislų kūrybinės dirbtuvės Sausio 13-osios progimnazijoje
16235
post-template-default,single,single-post,postid-16235,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Lazdynų Ryto bendruomenės žaislų kūrybinės dirbtuvės Sausio 13-osios progimnazijoje

Lazdynų Ryto bendruomenės žaislų kūrybinės dirbtuvės Sausio 13-osios progimnazijoje

Artėjant jaukioms Šv. Kalėdų šventėms Lazdynų Ryto bendruomenė Sausio 13-osios progimnazijoje lapkričio 30 d. organizavo kalėdinių žaislų kūrybines dirbtuves. Visi kartu kūrėme unikalius papuošalus Lazdynų eglei, o  Sausio 13-osios progimnazijos moksleiviai paruošė daugybę nuostabiausių atvirukų, į kuriuos sudėjo šilčiausius sveikinimus ir palinkėjimus kitiems vaikams.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.