VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kviečiame visus, visus į pirmąją Lazdynų „Ryto“ bendruomenės Šv. Kalėdų šventę!
16243
post-template-default,single,single-post,postid-16243,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kviečiame visus, visus į pirmąją Lazdynų „Ryto“ bendruomenės Šv. Kalėdų šventę!

Kviečiame visus, visus į pirmąją Lazdynų „Ryto“ bendruomenės Šv. Kalėdų šventę!

RENGINIO PROGRAMA
15.30–15.50 val. Kalėdinio renginio atidarymas, bendruomenės ir svečių pasveikinimas
15.50–16.15 val. Sveikina Lazdynų vaikai
Lopšelio-darželio „Rytas“ darželinukų ir Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos auklėtinių pasirodymas bei Sausio 13-osios progimnazijos moksleivių dovana Lazdynų senjorams
16.15–16.30 val. Piešinių ir kūrybinių darbelių parodos „Lazdynų Kalėdos vaikų akimis“ atidarymas Pramogamoje
Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazijos auklėtinių koncertas
16.30–16.50 val. Kalėdinis renginys su Kalėdų seneliu
16.50–17.00 val. Fakyrų šou
17.00–17.05 val. Lazdynų eglutės įžiebimas
17.05 val. Kalėdų senelio dovanėlės ir pyragų fiestos atidarymas
 
Raginame į renginį atsinešti savo pačių iškeptą pyragą ir pavaišinti juo savo draugus bei kaimynus. Bus smagu Jus matyti su savo puodeliu, į kurį įpilsime kvapnios, žolininkės paruoštos žolelių arbatos!
 
Renginio organizatorius – Lazdynų „Ryto“ bendruomenė
Renginio draugai – Lopšelis-darželis „Rytas“, Sausio 13-osios progimnazija, Palaimintojo Teofiliaus Matulionio gimnazija, UAB „Pramogama“, Skautų slėnis.
 
BENDRUOMENĖ RAGINA PRISIDĖTI PRIE SVAJONIŲ IŠSIPILDYMO!
 
„Ir kai tu tikrai ko nors trokšti, visas pasaulis slapta padeda tau įgyvendinti šį troškimą…“ P. Coelho
 
Kviečiame narius ir jai prijaučiančius prisidėti prie trijų svajonių išsipildymo. Pasirink, kuri svajonė Tau yra artima ir jai galėsi skirti auką pagal savo išgales Kalėdų šventės metu. Už jūsų paramą atsidėkosime arbata ir pyragu.
 
Pirmoji svajonė – laukime Kalėdų kartu su Lazdynų senoliais
Seneliai Lietuvoje ne tik skursta, bet dažnai jaučiasi visų pamiršti, kas trečias vyresnis negu 65 metų žmogus Lietuvoje gyvena vienas. Vilniaus Šv. Jono Bosko bažnyčia globoja 22 vienišus senyvo amžiaus lazdyniečius, kurių dauguma negali išeiti iš namų. Bendruomenės atstovai aplankys prieš Šv. Kalėdas parapijos senjorus ir perduos Sausio 13-osios progimnazijos vaikų keptus saldėsius su linkėjimais bei už Jūsų skirtas lėšas įgytas Kalėdines lauktuves, kurias padės išrinkti Šv. Jono Bosko bažnyčios atstovai.
 
Antroji svajonė – emocinis palaikymas sergantiems vaikams, kurie paliekami ligoninėje vieni
Globos namuose augantys vaikai, kaip ir visi kiti vaikai, kartais suserga ir patenka į ligonines. Globos namai paprastai negali skirti atskiro darbuotojo, kuris vyktų kartu su vaiku į ligoninę, todėl neretai net kūdikiai lieka ligoninėje vieni. Žinoma, ne visiškai vieni – kol vaikas būna ligoninėje, juo rūpinasi ligoninės personalas.
Iniciatyva „Niekieno vaikai“ siekia pakeisti šią situaciją ir užtikrinti, kad šalia kiekvieno ligoninėje gulinčio mažylio būtų suaugęs žmogus, galintis tinkamai pasirūpinti emocine vaiko būsena.
Tikslui pasiekti kuriamas apmokytų asmenų tinklas, kurie budi ligoninėje su be tėvų ar artimų žmonių paliktu sergančiu vaiku hospitalizacijos laikotarpiu ir suteikia jam emocinį palaikymą. Parama reikalinga savanorių mokymams, palaikymui ir koordinavimui.
Daugiau apie projektą:
http://ziburio-fondas.lt/niekienovaikai/
https://www.facebook.com/niekienovaikai/
 
Trečioji svajonė – reabilitacijos centras šunims
DogSpotas yra ne pelno siekianti organizacija arba, kaip save vadina, suplotasnukių gelbėtojai.
(www.dogspotas.lt, https://www.facebook.com/dogspotas/ )
Jų misija – ištiesti pagalbos ranką bei surasti naujus namus benamiams suplotasnukiams (prancūzų buldogams, anglų buldogams, mopsams, pekinams, bokseriams bei šių veislių mišrūnams) ir kitiems likimo nuskriaustiems šunims, kurie dėl ligų, negalios, patirtų traumų ar kitų priežasčių tapo nereikalingi, atsidūrė gatvėje arba sanitarinėse tarnybose.
Apie nuosavą DogSpoto Reabilitacijos centrą globojamiems suplotasnukiams bei kitiems traumas patyrusiems šunims anksčiau nė nedrįso pasvajoti, tačiau gyvūnų, kuriais rūpinasi, skaičius nuolat auga, o reabilitaciją namų sąlygomis norima pakeisti į profesionalų Reabilitacijos centrą. DogSpoto Reabilitacijos centras leistų priimti daugiau globotinių, kokybiškiau juos globoti ir reabilituoti.
Video apie šią svajonę:
https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3Au8J2lFaI0
 
Mažos aukos nėra – ačiū už visas! Po Kalėdų pasidalinsime, kaip mums visiems sekėsi.
 
Iki pasimatymo Šv. Kalėdų šventėje!
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.