VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Viktorina – protmūšis skirtas AIDS dienai paminėti
16246
post-template-default,single,single-post,postid-16246,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Viktorina – protmūšis skirtas AIDS dienai paminėti

Viktorina – protmūšis skirtas AIDS dienai paminėti

Lapkričio 30 dieną visi 5-8 klasių mokiniai per gamtos ir biologijos pamokas aktyviai dalyvavo viktorinoje – protmūšyje – „AIDS: geriau žinoti 18“. Pamokose mokiniai sužinojo kas yra AIDS, ŽIV, Kaip galima užsikrėsti ŽIV, kuo virusas pavojingas ir kt. Informaciją apie ligą žaismingai paįvairino protmūšio užduotys.
Pasaulinės AIDS dienos, kurią minėjome gruodžio 1-ąją, proga į respublikinę akciją įsijungti pakvietė ULAC (Užkrečiamų ligų ir Aids centras).
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.