VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 6b istorijos ir lietuvių kalbos pamokos kino teatre.
16252
post-template-default,single,single-post,postid-16252,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

6b istorijos ir lietuvių kalbos pamokos kino teatre.

6b istorijos ir lietuvių kalbos pamokos kino teatre.

Žiūrėjome filmą sukurtą pagal amerikiečių rašytojos Rūtos Šepetys romaną „Tarp pilkų debesų“. Gera, ne tik pakeisti mokymosi aplinką, bet ir istorinius įvykius tyrinėti bei pažinti įvairiais būdais. Grįžę į klases analizuosime ir diskutuosime apie filmo veikėjus bei žmogiškąją stiprybę prieš žiaurų likimą.

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.