VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Šv. Kalėdų belaukiant
16255
post-template-default,single,single-post,postid-16255,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Šv. Kalėdų belaukiant

Šv. Kalėdų belaukiant

Gruodžio mėn. mūsų mokyklos mokiniai dalyvavo kalėdiniuose labdaros paramos renginiuose. Pradinių klasių mokiniai gamino atvirutes ir kalėdinius žaisliukus, piešė ir kepė kalėdinius sausainius.
4A klasės mokiniai su mokytoja I. Baltušnikiene ir A. Jokubauskiene kepė ir dekoravo kalėdinius sausainius, piešė atvirutes ir rašė palinkėjimus Carito globojamiems senjorams, linkėdami gražių artėjančių švenčių.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.