VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia
16279
post-template-default,single,single-post,postid-16279,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia

Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia

Gruodžio 6-12 d. 3a ir 4a klasės mokiniai ir jų mokytojos I. Baltušnikienė ir N. Bružienė apsilankė Vilniaus miesto vaikų kūrybinių darbų iš antrinių žaliavų dirbtuvėse „Maži darbeliai gali tapti didelių darbų pradžia”.
Mokiniai, kurdami kalėdinius atvirukus, pagilino žinias apie antrinių žaliavų panaudojimą, ugdė kūrybiškumą ir meninę saviraišką.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.