VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Šv. Kalėdų laukiant, gerų darbų pradžia – atvirukai Šv. Jono Bosko parapijos centro veiklai paremti.
16271
post-template-default,single,single-post,postid-16271,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Šv. Kalėdų laukiant, gerų darbų pradžia – atvirukai Šv. Jono Bosko parapijos centro veiklai paremti.

Šv. Kalėdų laukiant, gerų darbų pradžia – atvirukai Šv. Jono Bosko parapijos centro veiklai paremti.

Vilniaus Sausio 13-osios progimnazijos priešmokyklinio ugdymo mokytojos Virginija Razmienė ir Gitana Selevičienė dalyvavo socialinėje/ labdaringoje akcijoje „Padovanok atviruką”, kurios metu vaikai kūrė atvirukus, bendruomenė juos pardavinėjo, o surinktus pinigus padovanojo Šv. Jono Bosko parapijos centro veiklai paremti.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.