VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | PASVEIKINKIM VIENI KITUS
16282
post-template-default,single,single-post,postid-16282,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

PASVEIKINKIM VIENI KITUS

PASVEIKINKIM VIENI KITUS

1 – 4 c kl. mokiniai su savo mokytojomis L. Jegorova, V. Macinkevič, A. Vainoriūte, E. Jakubkiene, kalėdinį šurmulį pasitiko kurdami šventinius atvirukus. Vaikai labai stengėsi sukurti gražius ir tvarkingus darbelius, dekoruodami juos neįprastomis medžiagomis. Atvirukai eksponuojami trečiajame aukšte, parodėlėje „Pasveikinkim vieni kitus”. Kviečiame apsilankyti ir užsikrėsti kalėdine dvasia. Sveikinkite ir būkite pasveikinti, juk tai daryti šitaip lengva!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.