VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | 2 a ir 2 b klasių išvyka į žaislų muziejų
16294
post-template-default,single,single-post,postid-16294,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

2 a ir 2 b klasių išvyka į žaislų muziejų

2 a ir 2 b klasių išvyka į žaislų muziejų

Visais laikais vaikai buvo panašūs – jie mėgo žaisti.O kaip atrodė senoviniai žaislai? Kokiais žaislais žaidė seneliai, mamos ir tėčiai, būdami maži? Atsakymus į šiuos klausimus galima gauti Žaislų muziejuje. Jame ir apsilankė mūsų mokyklos 2a ir 2b klasių mokiniai su savo mokytojomis J. Stakelskiene ir V. Blažiene. Susipažinti su žaislų istorija vaikai galėjo ne tik klausydami, užduodami klausimus, bet ir juos išmėgindami. Laikas muziejuje prabėgo labai greitai…

 

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.