VILNIAUS SAUSIO 13 – OSIOS PROGIMNAZIJA | Kalėdos su piktuoju mokslininku ir geruoju Kalėdų seneliu
16324
post-template-default,single,single-post,postid-16324,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1200,transparent_content,qode-theme-ver-16,qode-theme-starflix,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive
 

Kalėdos su piktuoju mokslininku ir geruoju Kalėdų seneliu

Kalėdos su piktuoju mokslininku ir geruoju Kalėdų seneliu

 

Gruodžio 20 d. 3b klasės mokiniai (mokytoja R. Ivanova) kartu su geruoju Kalėdų seneliu gelbėjo Kalėdas nuo piktojo mokslininko. Renginio metu taisėme Kalėdų senelio roges, žaidėme sniego gniūžčių karą bei atlikome įvairius eksperimentus. Vaikai pasijautė tikrais herojais, nes gerumas nugalėjo ir padėjome Kalėdų seneliui išgelbėti Kalėdų šventę.
No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.